Přeskočit na hlavní obsah
Logo městského úřadu Šenov

Aktuality města Šenov

Ilustrace kyberkriminality: osoba používající počítač, oběť phishingového útoku zadává bankovní údaje na podvodné webové stránce. V pozadí je policejní důstojník, digitální bezpečnostní symboly jako zámky a varovné signály, a grafické znázornění finanční ztráty. Na obrázku je také zmíněna kampaň #nePINdej! a webová stránka www.kybertest.cz

Kyberkriminalita: Jak se chránit před podvody a zůstat v bezpečí online

Pokračovat

Rekonstrukce silnice II/478: Spojení Vratimova a Šenova se dočká modernizace

Pokračovat
Ilustrace zobrazující skupinu dětí, které se bezpečně baví během letních prázdnin pod dozorem dospělých. Jedno dítě kontroluje kolo vybavené světly a odrazkami, další dítě s helmu a chrániči jezdí na označené cyklostezce. Třetí dítě s plovací vestou hovoří s dospělým před vstupem do vody. V pozadí dítě zajišťuje okna a dveře domu. Scéna vyzdvihuje význam bezpečnostních návyků od útlého věku.

Velké prázdniny jsou za dveřmi …

Pokračovat
Znepokojený člověk sleduje svůj počítač, zatímco v pozadí se objevují symboly převodů peněz a ikony populárních aplikací pro zasílání zpráv, jako je Telegram. Scéna zahrnuje prvky klamu a opatrnosti, zdůrazňující finanční a osobní rizika spojená s podvodnými nabídkami brigád. Obrázek je jasný a barevný, aby upoutal pozornost a zdůraznil vážnost situace.

Nové podvody aneb reklama na brigádu

Pokračovat
Letecký pohled na staveniště s červenou kovovou konstrukcí lávky připravenou k montáži přes silnici I/11 poblíž Fryštátské a Šenova. Okolní krajina je zelená s loukami, stromy a menšími budovami v blízkosti silnice

Připomínáme blížící se druhou etapu a změny v dopravě

Pokračovat
Na obrázku je zaparkované zlaté osobní auto, pravděpodobně značky Renault, s rozbitými okny na straně řidiče. Auto stojí na parkovišti s vyznačenými parkovacími místy a za ním je vidět policejní dodávka. Scéna je zalitá sluncem, a v pozadí jsou stromy a budova.

Nezodpovědné chování může být důvodem k vloupání!

Pokračovat
Dvojice starších lidí se vesele projíždí ve veteránu Škoda, s rukama zdviženýma a úsměvy na tvářích, po venkovské silnici obklopené zelení.

Školení řidičů - seniorů v Šenově

Pokračovat

Veřejná výzva k obsazení pracovního místa na odboru výstavby a ŽP

Pokračovat
Na obrázku je znázorněna situace uzavírek na silnici I/11 a související objízdné trasy. Klíčové body a detaily jsou zvýrazněny a popsány. Značky "POZOR" upozorňují na uzavírku v obou směrech (směr Ostrava a směr Havířov). Modře tečkované čáry označují objízdné trasy. Podrobné pohledy na konkrétní úseky jsou označeny jako Detail 1a, 1b, 2a a 2b. Hlavní trasa objížďky je vyznačena červenou čarou.

Uzavírka silnice I/11 v Šenově u Ostravy, Bartovicích a Radvanicích

Pokračovat
Malebná vesnická scéna s zeleným recyklačním košem a přátelsky vypadajícím psem sedícím vedle něj, umístěná mezi rustikálními domy, která zdůrazňuje povinnost platit místní poplatky za odpad a držení psa v obci

Připomínka splatnosti poplatků za komunální odpad a držení psa

Pokračovat

Víte, co je sexting?

Pokračovat
Plakát k akci "MájkoHrátky aneb kácení máje", který zobrazuje živě barevné scény. V horní části plakátu jsou kreslené stánky s cukrovou vatu, zmrzlinou a jinými pochoutkami. Uprostřed je velký název akce s datem "25. 5. 2024" a časem začátku "od 13:30 hod" na pozadí noční oblohy. Dole je scéna s davem lidí tleskajícím před koncertním pódiem, kde hrají hudebníci. Názvy kapel "Horkýže Slíže Revival", "Elan Revival" a "Bastard" jsou umístěné spolu s logy sponzorů ve spodní části. Na plakátu jsou také logo města Šenov a dalších organizátorů.

MájkoHrátky aneb kácení máje

Pokračovat

Lávka roste ze země

Pokračovat

A zase ty podvody……!

Pokračovat
DOTAČNÍ PROGRAM PRO SPOLKY

Výběrové řízení na místo vedoucí – vedoucího odboru výstavby a ŽP, vedoucí úředník

Pokračovat
Scéna zobrazuje vesnické prostředí za jasného slunečného dne, kde děti s helmy na hlavách připravují svá jízdní kola k výletu. Jsou vidět pumpující pneumatiky a hledající odrazky na kolech a pedálech, což naznačuje učení se o nezbytné výbavě pro bezpečnou jízdu. Kola, čistá od prachu, jsou připravena na dobrodružství za sběrem proutí pro velikonoční pomlázky. V pozadí ožívá malebná vesnice s náznaky slavnostní atmosféry, rodiny se věnují přípravám, což odráží radost a opatrnost spojenou s velikonočními tradicemi, zdůrazňující bezpečnost, ohleduplnost a ducha společenství.

Příprava na Velikonoce: tradice a bezpečnost na prvním místě

Pokračovat
Silueta osoby stojící před policejním vozem v noci, s červenými a modrými majáky svítícími v pozadí, vytvářející dramatický osvětlený kontur.

Rozblikáme majáky!

Pokračovat
Plakát k propagaci divadelní inscenace s názvem 'Zážitkové Dárky', kterou představuje Divadlo Propadlo. Na plakátu je skupina osmi účinkujících, kteří pózují na jevišti s různými rekvizitami. V centru je žena, která drží loutkové vodiče a ovládá ostatní účinkující jako marionety. Nad nimi je logo města Šenov a dva smajlíky reprezentující divadelní masky. Datum a čas představení jsou uvedeny jako '16.2.2024 v 19:00' a místo konání je 'Horákůvka'. Vstupné je stanoveno na 100 Kč s možností předprodeje vstupenek na podatelně MěÚ nebo v knihovně od 15.1.2024

Divadelní inscenace ZÁŽITKOVÉ DÁRKY

Pokračovat
Fotografie zobrazuje policejního důstojníka ve světelně reflexní vestě, stojícího vedle policejního vozidla s nápadným žluto-modrým pruhováním. Vedle něj stojí žena v černé bundě, držící v ruce otevřenou složku nebo kalendář s logem a rokem 2022 na obálce. V pozadí je vidět sanitka Českého červeného kříže. Obě osoby jsou na ulici a vypadá to, že se účastní veřejného eventu nebo distribuční akce.

Kaledář myslí nejen na prevenci v on-line prostředí

Pokračovat
Fotografie zachycuje policistku, oblečenou v reflexní bezpečnostní vestě, jak komunikuje s osobou otočenou zády k fotoaparátu. Osoba má na sobě světlou žlutou bundu a tmavou čepici se žlutými "ušima". V pozadí je vidět další osoba v černém oblečení. Děje se to večer na ulici osvětlené pouličními lampami.

Buďte viditelní, nejste nesmrtelní!

Pokračovat
Abstraktní obraz symbolizující vyhlášení dotačního programu pro spolky, zobrazující prvky jako propojené kruhy a překrývající se tvary reprezentující jednotu a spolupráci. Obraz zahrnuje motivy rostoucího stromu nebo rostliny, což symbolizuje rozvoj a péči. Barevná paleta je teplá a přívětivá, s odstíny měkké modré, zelené a nádechem žluté, což vyjadřuje pozitivitu a naději. Design je čistý, moderní a abstraktní, efektivně předávající myšlenku dotačního programu zaměřeného na podporu komunitních skupin a spolků.

Informace - vyhlášení dotačního programu pro spolky

Pokračovat
Na obrázku jsou dva policisté provádějící kontrolu vozidla nebo stojící na kontrolním bodě. Mají na sobě reflexní vesty s nápisem "POLICIE", což naznačuje, že se jedná o českou policejní jednotku. Policista nejblíže kameře drží oranžové zařízení, které by mohlo být používáno pro nouzové vniknutí do vozidla, a komunikuje s řidičem nebo prohlíží interiér tmavě zbarveného auta. Okolí je zimní s viditelným sněhem na zemi a sněhovou krajinou v pozadí, což naznačuje, že fotografie byla pořízena v chladném období. Druhý policista situaci sleduje, stojí za prvním policistou.

Bezpečná jízda v zimním období

Pokračovat
Malebná zimní scéna znázorňující náměstí pokryté sněhem s okouzlujícími budovami zdobenými sváteční výzdobou. Lidé v teplém oblečení prochází náměstím na pozadí hustých zalesněných hor pokrytých sněhem

Provoz Městského úřadu Šenov v době vánočních svátků

Pokračovat
Plakát pro adventní koncert s Leona Gyöngyösi a gospelovým souborem, který se bude konat 10. prosince 2023 v 16:00 v evangelickém kostele ČCE. Plakát je zdobený vánočními motivy jako jsou červené mašle, zlaté vánoční koule a zelené větvičky. Na horní části je logo 'senav' s vánočními dekoracemi po stranách. Ve středu je velká zlatá vánoční koule s datem koncertu a časem, obklopená hudebními notami a hvězdičkami. Pod tím je Leona Gyöngyösi v červeném šatě, držící mikrofon, a níže fotografie gospelového souboru v akci. Název události 'ADVENTNÍ KONCERT' je uvedený velkými písmeny ve spodní části plakátu.

Adventní večer plný hudby: Leona GYÖNGYÖSI a gospelový soubor v evangelickém kostele

Pokračovat
Digitální bezpečnostní plakát zobrazující počítačovou obrazovku s varováním před falešnými webovými stránkami a phishingovými e-maily. Ikonky reprezentují bezpečné a aktualizované webové prohlížeče spolu s varovnými symboly pro malware a podvody. Pozadí obsahuje digitální prvky a bledé vodoznak symbolu zámku, zdůrazňující kybernetickou bezpečnost. Design je moderní a elegantní s barevným schématem modré, šedé a bílé, které vyjadřuje důvěru a profesionalitu.

Jak se chránit před podvodnými weby, e-maily a SMS: Průvodce pro uživatele internetu

Pokračovat
Plakát s oznamem o vánočním akci s názvem "ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU" pořádaném městem Šenov, která se bude konat 3. prosince 2023 od 15:20. Na horní části plakátu je logo města Šenov a vánoční ozdoba. Centrální část plakátu je zaujímá velkými zelenými písmeny název akce na bílém pozadí, které připomíná sníh. Pod tímto textem je zobrazena cimbálová muzika a slova "VÁNOČNÍ HITY". Ve spodní části plakátu je kreslená dřevěná stánek s jasně osvětlenými barevnými žárovkami a tabulkami, které označují dostupné pokrmy a nápoje: punč, svařák, medovina, pivo, klobásy, maso, placky a lángoše. Vpravo na plakátu je vyobrazený část vánočního stromu s dekoracemi a osvětlením. Celkový design plakátu je veselý a slavnostní, propagující předvánoční komunitní setkání.

Rozsvícení vánočního stromu v Šenově

Pokračovat
Obrázek představuje barevný plakát s vánoční tematikou s názvem "MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA s čertem, Mikulášem a andělem". V horní části plakátu je logo města Šenov. Na plakátu je zobrazen kreslený Mikuláš s bílou bradou a červeným biskupským oděvem zvedající ruku jako pozdrav. V pozadí je mnoho dárků a ozdob, celkové barevné schéma je červené s bílými a zlatými prvky. Informace na plakátu uvádí, že akce se bude konat v Restauraci HorakuVka 3.12.2023 od 14:00 hodin. Dále informuje o předprodeji vstupenek na podatelně MěÚ od 6.11.2023 do 24.11.2023. Cena vstupného je uvedena jako 100 Kč za dítě (v ceně balíček) a 50 Kč za dospělého (doprovod max. 1-2 dospělí na 1 dítě). Design plakátu je veselý a slavnostní, vhodný pro propagaci rodinné vánoční akce.

Mikulášská nadílka: Veselé odpoledne plné zábavy a překvapení!

Pokračovat
Obrázek zobrazuje venkovskou autobusovou zastávku v malé vesnici během podzimu. Digitální informační panel je jednoduchý a přehledný, zobrazující jízdní řády na pozadí podzimních barev. Oranžové, červené a žluté listí je rozprostřeno po zemi kolem dřevěného přístřešku s prvkami z kovaného železa. Vesničané v lehkých bundách se shromažďují, někteří drží v rukou listí nebo šálky s teplým nápojem, a užívají si společnou atmosféru chladného podzimního dne.

Aktualizace informačních panelů v autobusových zastávkách

Pokračovat
Na obrázku je noční scéna pracovního prostředí, kde velký kolový nakladač Volvo nakládá materiál do korby sklápěčky značky SERVA. Pracovní stroje jsou osvětleny jejich pracovními světly, což vytváří dramatický efekt v kontrastu s okolní tmou. V pozadí je vidět část kovové konstrukce, která může být součástí mostu nebo jiné infrastruktury. Na povrchu pracoviště je viditelný rozrytý terén, což naznačuje stavební nebo zemní práce. Světla na nakladači a kamionu poskytují hlavní osvětlení scény, a na silnici v pozadí jsou rozmazaná světla projíždějícího vozidla.

Opravy okružní křižovatky v Havířově proběhnou přes noc

Pokračovat

Chceš-li alkohol začít pít, musíš nad 18 let mít!

Pokračovat

Na Dušičky bezpečně

Pokračovat
Klidný rybník obklopený hustým rákosím a orobincem. Uprostřed tklivé hladiny se tyčí malý dřevěný mól, na kterém je umístěna lesklá trofej symbolizující ocenění 'Osobnost Města'. Po vodní hladině plují drobné papírové lodě, které nesou různé nominace. Celá scéna vyzařuje atmosféru uznání a společenského ocenění.

Vyhlášení 8. ročníku ankety „Udělování ocenění městem ŠENOV“

Pokračovat

Zahájení sfoukávání vysoké pece č. 3 Liberty Ostrava a.s.

Pokračovat
Improvizační SHOW

Improvizační show Divadla ODVAZ v Horakůvce

Pokračovat
žena pečující o starého člověka

Veřejná výzva: Obsazení pozice terénního pečovatele na Městském úřadě Šenov

Pokračovat
PČR-viditelnost

Viditelnost na silnicích: Bezpečnostní kampaň v Moravskoslezském kraji

Pokračovat

Nabídka pracovního místa MěPOS

Pokračovat

Omezení provozu Městského úřadu Šenov dne 3. října 2023

Pokračovat

Milostivé léto 2023

Pokračovat

Bezpečná cesta školáků

Pokračovat
Preventivní akce - Foto 2

Bezpečně na koloběžce

Pokračovat

Majáček – policejní rádce nejmenších

Pokračovat
Talkshow "NEMÁŠ PRAVDU, DRAHÁ/Ý" s Veronikou Žilkovou a Bořkem Sležáčkem

Talkshow s Veronikou Žilkovou a Bořkem Sležáčkem

Pokračovat
cetin optika

Připojení k optické síti v lokalitách Šenov

Pokračovat
Jarmark_2023

Ohlédnutí za Šenovským jarmarkem 2023

Pokračovat
Poplatek za psa

Návod k platbě městských poplatků za odpady a psy

Pokračovat
Na obrázku se nachází liška spící na pařezu.

Lišky mezi námi: Pohled na společné soužití

Pokračovat
Šenov jarmark 2023

Šenovský jarmark 2023

Pokračovat
Dotazník__rozvoj--město__Šenov

Zapojte se do tvorby nového strategického plánu rozvoje města Šenov

Pokračovat

Obnovení provozu na ulici Frýdecké

Pokračovat
Pomoc_Ukrajině

Změny u příspěvku pro solidární domácnosti

Pokračovat
Májové posezení

Znovu otevření restaurace Horakůvka

Pokračovat
Den dětí Veřejné projednání

Den dětí v Šenově s veřejným projednáním strategie rozvoje města

Pokračovat
slepice Šenov

Sčítání drůbeže v Šenově kvůli novému výskytu ptačí chřipky

Pokračovat
Zlatý erb

Zlatý erb - Naše webové stránky získaly cenu veřejnosti

Pokračovat
Na fotce se nachází štěně Retrívra, který spí v trávě

Kdy platit poplatek za psa?

Pokračovat
35. ročník silničního etapového závodu žen Gracia Orlová 2023

Uzavřena silnice I/11 (Ostravská ulice)

Pokračovat
Rozhodnutí o rozdělení dotací z rozpočtu města Šenov pro rok 2023 - podpora činnosti spolků

Rozhodnutí o rozdělení dotací 2023

Pokračovat
Na tomto obrázku se nachází grafika plakátu s pozvánkou na divadelní vystoupení Antonína Procházky. Na fotce je p. Prochzka, který se umívá a ukazuje palce nahoru.

Divadelní hra Antonína Procházky

Pokračovat
minikontejner_šenov

Nový koš na bioodpad pro Vaši domácnost!

Pokračovat
Volná pozice - investiční technik

Nabídka pracovního místa – pedagog hry na klavír

Pokračovat
Základní umělecká škola Viléma Wünsche

Přijímací talentové zkoušky v ZUŠ Viléma Wünsche v Šenově

Pokračovat

Varování NÚKIBu: Aplikace TikTok je riziko pro uživatele

Pokračovat

Změny v dopravě: uzavírka ulice Frýdecké II/473

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Co se změní v dopravě na ulici Škrbeňská? Novinky od 5. 3. 2023 a od 11.6.2023

Pokračovat
Volná pozice - investiční technik

Hledáme kandidáta na obsazení volné pracovní pozice

Pokračovat
cetin optika

Připojení vašeho domu k optické síti

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Změny v organizaci hromadné dopravy

Pokračovat
DOTAČNÍ PROGRAM PRO SPOLKY

DOTAČNÍ PROGRAM PRO SPOLKY

Pokračovat
kamerový systém

Dotazník kamerového dohlížecího systému

Pokračovat

Pozor, ptačí chřipka!

Pokračovat
horakůvka

OZNÁMENÍ O ZÁMĚRU MĚSTA

Pokračovat

Pozor ptačí chřipka

Pokračovat
Leták_úspora_energie

I malá změna může přinést velké úspory

Pokračovat

Tříkrálový ponor

Pokračovat
Plakát adventní koncert 2022_nahled

‼️ OBSAZENO ‼️ MĚSTO ŠENOV srdečně zve na VÁNOČNÍ KONCERT

Pokračovat
Volná pozice - investiční technik

Informace ke splatnosti místních poplatků

Pokračovat

Mikulášská nadílka

Pokračovat

SLAVNOSTNÍ ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Pokračovat

Modernizace silnice II/473 Šenov - Frýdek - Místek

Pokračovat

Provoz Městského úřadu Šenov v době vánočních svátků

Pokračovat

Aktualizace: Modernizace silnice II/473 Šenov – Frýdek-Místek

Pokračovat

STRABAG - Oznámení o dopravním omezení

Pokračovat
radnice město Šenov

Územní studie ŠENOV | NA SEDLÁCÍCH – ROZŠÍŘENÍ CENTRA

Pokračovat
popelnice

Studie optimalizace nakládání s komunálními odpady na území města Šenov

Pokračovat

Předcházejme dalším dopravním komplikacím

Pokračovat

ŠENOVSKÝ JARMARK 2022

Pokračovat

Milostivé léto 2

Pokračovat

Mimořádný příspěvek na dítě 5.000,- Kč

Pokračovat

❗❗❗ VYPRODÁNO ❗❗❗ Město Šenov zve - Miroslav donutil na kus řeči

Pokračovat

Oznámení o vyhlášení konkursního řízení

Pokračovat

Oznámení o provádění prací na vysokotlakém plynovodu

Pokračovat

BURGER FESTIVAL SK LAPAČKA & LETNÍ KINO MĚSTA ŠENOV

Pokračovat

Oznámení sfoukávání vysoké pece č. 2

Pokračovat

Dny rodin 2022

Pokračovat

Další dopravní komplikace na sil. II/473

Pokračovat

Výzva k úpravě zeleně

Pokračovat

Oznámení o dalším výkopu na poruše plynového potrubí

Pokračovat

Rekonstrukce propustků na sil. III/4739 (ul. Tichá)

Pokračovat

Pozvánka na den otevřených dveří na dálnici D48

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Uzavírka komunikace ul. Formanská v Havířově

Pokračovat
Vlající vlajka Ukrajiny a na pozadí je modrá obloha.

Ukrajinské děti a šenovské školy

Pokračovat
Poplatek za psa

Informace ke splatnosti poplatku za psa

Pokračovat

Představení studií budoucí podoby náměstí

Pokračovat
DOTAČNÍ PROGRAM PRO SPOLKY

Petice za obnovu dětského oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku

Pokračovat
35. ročník silničního etapového závodu žen Gracia Orlová 2023

Uzavírka sil. I/11 (ul. Ostravská)

Pokračovat

Ukliďme Šenov 2022

Pokračovat

Liga proti nevěře

Pokračovat

Úsměvy Zdeňka Trošky

Pokračovat
Spolu ruku v ruce

Spolu ruku v ruce

Pokračovat

Zrušení akce ukliďme Šenov

Pokračovat
popelnice

Svoz BIO odpadů

Pokračovat

Vyhrajte v dopravně znalostní soutěži

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Další informace k omezení autobusové dopravy v Šenově:

Pokračovat

Modernizace silnice II/473 Šenov – Frýdek-Místek

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Informace DP Ostrava o organizaci dopravy v době opravy silnice II/473 v Šenově

Pokračovat

ROZHODNUTÍ O ROZDĚLENÍ DOTACÍ Z ROZPOČTU MĚSTA ŠENOV PRO ROK 2022

Pokračovat
popelnice

Informace ke splatnosti poplatku za komunální odpad

Pokračovat
Vlající vlajka Ukrajiny a na pozadí je modrá obloha.

Безкоштовний проїзд для громадян України | Bezplatná přeprava pro občany Ukrajiny

Pokračovat

Když se zhasne - ‼ VYPRODÁNO ‼

Pokračovat

Úřad práce ČR a jeho pomoc při finanční tísni spojené s růstem cen energií

Pokračovat

Pomoc pro Ukrajinu

Pokračovat
Zdravotník Červeného kříže komunikuje s uprchlíky z Ukrajiny

Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině

Pokračovat

Dárek na MDŽ - vstupenky na zábavný pořad "Vláďa Hron - One Man Show"

Pokračovat

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - strážník Městské policie Šenov

Pokračovat

Životní podmínky 2022 - výběrové šetření v domácnostech

Pokračovat
Rozhodnutí o rozdělení dotací z rozpočtu města Šenov pro rok 2023 - podpora činnosti spolků

Město Šenov, Radniční náměstí 300, 739 34 Šenov Veřejná výzva

Pokračovat

DODAVATEL ENERGIÍ SKONČIL: JAK POSTUPOVAT?

Pokračovat

Nefunkční veřejné osvětlení – část ulice Frýdecká, Volenská, Dubová

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Vánoční prázdninové jízdní řády na horách

Pokračovat

Poděkování Zastupitelstvu města Šenov a zaměstnancům města

Pokračovat

Provoz Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj a jeho pracovišť v závěru roku 2021

Pokračovat
popelnice

Výpůjčka další nádoby na směsný komunální odpad

Pokračovat

Nepojistná dávková pomoc státu v případě problémů s úhradou dodávek energií

Pokračovat
popelnice

Vyjádření města ke změně systému svozu odpadů

Pokračovat

Adventní gospelový koncert – ‼ZRUŠENO‼

Pokračovat

PLÁN ZIMNÍ ÚDRŽBY A OPATŘENÍ NA SEZÓNU r. 2021/2022

Pokračovat

Mikulášská nadílka – ZRUŠENO

Pokračovat
radnice město Šenov

Úřední dny v prosinci 2021

Pokračovat

Rozsvícení vánoční stromu zrušeno

Pokračovat

Předáno staveniště k opravě vítkovických mostů v Ostravě

Pokračovat

‼ VYPRODÁNO ‼ Město Šenov zve k návštěvě představení | Ivo Šmoldas - Krásný život s humorem

Pokračovat

‼ ZRUŠENO ‼ Město Šenov zve na MIKULÁŠSKOU NADÍLKU

Pokračovat

Využijte poslední šanci získat dotaci na nový ekologický zdroj tepla před zákazem provozu starých kotlů v září 2022

Pokračovat

KRAJSKÁ ENERGOLINKA LIDEM PORADÍ, JAK ŘEŠIT PŘECHOD K NOVÉMU DODAVATELI ENERGIÍ

Pokračovat

MILOSTIVÉ LÉTO!

Pokračovat

Plánovaná odstávka vody Šenov 27.10.2021

Pokračovat

Oznámení o odpisech stavu vodoměrů ve dnech 3. - 4. prosince 2021

Pokračovat

Sluchátko - psychoterapie na drátě

Pokračovat

Provázeli nás životem. Buďme s nimi, když ten jejich končí.

Pokračovat

Chcete získat nové zaměstnání?

Pokračovat

Divadelní komedie | HODINA DUCHŮ

Pokračovat

Výluka na linkách č. 29, 30, 71 a 101 od pondělí 20. září 2021 (00:00 h) do neděle 3. října 2021 (24:00 h)

Pokračovat

Město Šenov zve na DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ „HODINA DUCHŮ“

Pokračovat

Nabídka pracovního místa | MěPOS, příspěvková organizace

Pokračovat

Výběrové řízení na pozici | strážník Městské policie Šenov

Pokračovat

Den regionu 2021 | 7. ročník

Pokračovat

Srpnový přehled nejdůležitějších oprav Správy Ostrava

Pokračovat

UPOZORNĚNÍ na odstávku elektřiny č. 110060784137 a č. 110060780636

Pokračovat

Dny rodin v MSK

Pokračovat

Pozvánka na jarmark

Pokračovat

Buď spolutvůrcem budoucí podoby NÁMĚSTÍ!

Pokračovat

Možnost využití víceúčelového sportoviště při ZŠ Střed veřejností

Pokračovat

Bojujeme za dostupnější živou kulturu!

Pokračovat

Akutní nedostatek krve v FNO!

Pokračovat
Volná pozice - investiční technik

Komunitní plánování sociálních služeb

Pokračovat

Dopravní omezení – odkanalizování části Havířov Důlňák

Pokračovat

Dne 14.5.2021 budou na následujících stanovištích přistaveny 240 l popelnice na jedlé oleje a tuky

Pokračovat

Brigáda v Liberty Ostrava 2021

Pokračovat

Pečující mohou požádat ÚP ČR o kód na očkování

Pokračovat

Pomáháme OSVČ, a nejen jim, v „době Covidové“

Pokračovat

Rozhodnutí o rozdělení dotací z rozpočtu města Šenov pro rok 2021 v rámci dotačního programu

Pokračovat
popelnice

Svoz komunálních odpadů v období velikonočních svátků 2.4.2021

Pokračovat

MINUTA TICHA - pondělí 22.března ve 12:00

Pokračovat

Covid-Kultura 3

Pokračovat

Mobilní hospic Strom života je tu pro Vás i v době pandemie

Pokračovat

Upozornění na odstávky elektřiny už jen elektronicky.

Pokračovat

Informace pro občany o umístění sběrných boxů Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj

Pokračovat

Jak komunikovat s úřady online ? Je to jednoduché !

Pokračovat

ZAMÍTNUTÍ ŽÁDOSTI O UDĚLENÍ VÝJIMKY Z VLÁDNÍCH OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ COVID-19

Pokračovat

Obnova aleje Škrbeňská

Pokračovat

Katastr nemovitostí online z domova | Jak nato ?

Pokračovat

OZNÁMENÍ Českého statistického úřadu o konání sčítání lidu

Pokračovat

Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj | Informace pro občany

Pokračovat

Veřejná výzva na pozici: úředník na úseku místního hospodářství a dopravy

Pokračovat
Poplatek za psa

Poplatek za komunální odpady a ze psa

Pokračovat

Provoz městského úřadu od 15.2.2021

Pokračovat

Plánovaná odstávka elektřiny č. 110060750779

Pokračovat

Porucha č. 94293, Šenov

Pokračovat

Od 1.2.2021 dochází ke změně režimu objednávání pacientů na PCR testy k vyšetření Covid-19

Pokračovat

PROVOZ MĚSTSKÉHO ÚŘADU OD 01.01.2021

Pokračovat

Porucha č. 94191, Šenov, Boční

Pokračovat

Plánovaná odstávka elektřiny č. 110060750679

Pokračovat

OBNOVA DISTRIBUČNÍ SOUSTAVY V ULICI KAŠTANOVÁ

Pokračovat

Veřejná výzva na volnou pozici, úředníka na úseku místního hospodářství a bezpečnosti města

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Víkendová rekreační linka přes Šenov do Beskyd a další změny v autobusové dopravě od začátku roku 2021

Pokračovat

Porucha č. 94047, Šenov, Hasičská

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

První novinka roku 2021: 24hodinová jízdenka z jízdenkomatu

Pokračovat

Knihovna & Šenovské muzeum

Pokračovat

Tříkrálová sbírka 2021 v Ostravě a okolí

Pokračovat
Rozhodnutí o rozdělení dotací z rozpočtu města Šenov pro rok 2023 - podpora činnosti spolků

Informace Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj pro občany k dani z nemovitostí

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Přesun autobusové zastávky Pod Šodkem a nové jízdní řády linek 3ČSAD

Pokračovat
popelnice

Sběrný dvůr města Šenov, ul. Na Sedlácích

Pokračovat
popelnice

V prosinci 2020 a lednu 2021 bude svoz komunálních odpadů ve městě Šenov, zajišťovaný společností OZO Ostrava s.r.o.

Pokračovat

Dobrovolné testování pro všechny občany ČR pomocí antigenních testů

Pokračovat

100 let knihovny v Šenově červenec 1920 – červenec 2020 & Výstava obrazů, fotografií a básní paní Boženy Tyrlíkové - Horákové

Pokračovat
Rozhodnutí o rozdělení dotací z rozpočtu města Šenov pro rok 2023 - podpora činnosti spolků

INFORMACE – VYHLÁŠENÍ DOTAČNÍHO PROGRAMU PRO SPOLKY

Pokračovat

Úřední dny v prosinci 2020

Pokračovat

Porucha č. 92645, Šenov

Pokračovat

Úprava křižovatky silnice I/11 (Rudná) v místě sjezdu na Šumbark

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Organizace MHD ve dnech 16. a 17. 11. 2020

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Změna jízdních řádů DPO

Pokračovat

Plánovaná oprava č. 92426, Šenov, Pod Čechem

Pokračovat

Zrušení odstávky elektřiny č. 110060738424

Pokračovat

Uzavření knihovny a muzea

Pokračovat

Porucha č. 92219, Šenov, Ztracená

Pokračovat

Informace plánovaném přerušení dodávky elektřiny

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Informace kraje o omezení dopravy

Pokračovat

Seznam určených škol v Moravskoslezském kraji

Pokračovat

„Komunikační nástroje, strategické dokumenty a pasporty pro ...

Pokračovat

Oznámení o odpisech vodoměrů 4. a 5.12.2020

Pokračovat

PROVOZ MĚSTSKÉHO ÚŘADU OD 12.10.2020

Pokračovat

Co vše lze vyřídit elektronicky, bez návštěvy úřadu ? + Videonávody !

Pokračovat

Obnovení provozu na sběrném místě | ul. Na Sedlácích

Pokračovat

Údržba zeleně podél komunikací, chodníků a veřejného osvětlení

Pokračovat

Informace – změna otevíracích hodin po veřejnost u České pošty s. p. – pobočka Šenov od 1. 10. 2020

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Organizace MHD o státním svátku 28. 9. 2020

Pokračovat

Informace o přemístění zastávek na ulici Těšínská

Pokračovat

Jak volit ve volbách do zastupitelstev krajů a 1/3 senátu 2020

Pokračovat

Veřejná výzva na obsazení pracovního místa

Pokračovat

INFORMACE K UZAVÍRCE PROVOZU NA UL. TĚŠÍNSKÁ A OKOLNÍCH ULIC

Pokračovat

Oficiální informace o omezení provozu na ulici Těšínská

Pokračovat

Stavba „Rekonstrukce a modernizace silnice II/479 Ostrava, ul. Těšínská II.etapa“

Pokračovat

Divadelní představení HLEDÁM MILENCE zn. SPĚCHÁ

Pokračovat

Přechod na DVB-T2 aktuální informace

Pokračovat

Výlukový jízdní řád linky č. 29

Pokračovat

Oznámení o provedení odečtů vodoměrů

Pokračovat

Uzavírka okružní křižovatky silnic II/479 a II/473 (křížení ulic Těšínská, Kaštanová, Petřvaldská)

Pokračovat
Změny v organizaci hromadné dopravy

Nákup vozidel pro Dopravní podnik Ostrava

Pokračovat

Mimořádné opatření č. 16/2020

Pokračovat

ZÁVĚR zjišťovacího řízení záměru „ČOV Havířov – výstavba nízkoteplotní sušárny a pyrolýzní jednotky“

Pokračovat

⚡ VÝSTRAHA ČHMÚ ⚡

Pokračovat

Informace o oznámení záměru „ČOV Havířov – výstavba nízkoteplotní sušárny a pyrolýzní jednotky

Pokračovat

Porucha č. 89424, Šenov, Kaštanová

Pokračovat

Povodňová pohotovost

Pokračovat
popelnice

Obecně závazná vyhláška města Šenov č. 3/2019

Pokračovat

Porucha č. 89466, Šenov, Volenská

Pokračovat