Město Šenov

KONTAKT

Chcete nechat své blízké, nevyléčitelně nemocné v kriticky přetížených nemocnicích? Zákaz návštěv, bezmoc a strach, že už se nikdy neuvidíte a možná se ani nestihnete rozloučit, může potkat každého z nás.

V dnešní pandemické době, kdy je všechno naruby a mění se ze dne na den, organizace Mobilní hospic Strom života se svými pobočkami neomezuje provoz a poskytuje vysoký standard specializovaných zdravotních a sociálních služeb v domácím prostředí pacientů. Bezplatné služby jsou určeny pacientům s nevyléčitelnou nemocí v posledním stádiu, u nichž už byly vyčerpány všechny možnosti léčby a jejich blízkým.

Snažíme se tak ulehčit přeplněným nemocnicím a vyčerpaným zdravotníkům, pro které je prioritou péče o pacienty s Covid_19. Ostatní neakutní péče je značně omezována. V péči o umírajícího člověka je rodina tím nejdůležitějším článkem a spolu s pracovníky hospice naplňuje poslední přání pacienta, zůstat do posledního vydechnutí v rodinném kruhu, doma.

Pracovníci hospice jsou k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Služby poskytujeme v rámci Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje. Mobilní hospic Strom života dbá o maximální ochranu svých pracovníků, pacientů a jejich rodinných příslušníků. Je připraven postarat se i o nevyléčitelně nemocné pacienty s podezřením nebo nemocné Covid_19.

Cílem Mobilního hospice Strom života je nenechat nikoho bez pomoci, ulehčit přeplněným nemocnicím a přepracovaným zdravotníkům. Proto nemusíte mít obavu, nebudete na to sami!

Více informací o službách a možnostech, jak Mobilní hospic Strom života kontaktovat,  naleznete na www.zivotastrom.cz nebo na telefonním čísle 553 038 016.

Smrt patří neodmyslitelně k životu, zaskočí nás, ale měla by být důstojná a milostivá, protože je vždy jedinečná.

Tým pracovníků Mobilního hospice Strom života

Úřední hodiny: