PAK PRÁVĚ VÁS HLEDÁME!

Podělte se o své pocity i zkušenosti – co Vám péče o blízkého po CMP (lidově mrtvici) dává? Co Vám bere? Co Vás trápí? Co Vám pomáhá? Dejte vědět ostatním, které služby a podpora jsou užitečné, co Vám naopak chybí. Spojte se s lidmi, kteří jsou v podobné situaci.

Zapojte se do výzkumu Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity, která na základě unikátního výzkumu a ve spolupráci s VŠB – Technickou univerzitou Ostrava vytváří speciální web, jenž nabídne prostor pro sdílení zkušeností s péčí o blízké po mrtvici.

ZAPOJTE SE DO VÝZKUMU A POMOZTE OSTATNÍM I SOBĚ!
www.cmp-radce.cz

kontakt: Miroslav Paulíček

mail: miroslav.paulicek@osu.cz

Otvírací hodiny:

8:00 až 11:30 - 12:30 až 17:00
8:00 až 11:30 - 12:30 až 17:00
8:00 až 11:30

Prohlášení o přístupnosti webu

meu.senov@mesto-senov.cz
podatelna@mesto-senov.cz
zznbfqm
michaela.neumahr@