Přeskočit na hlavní obsah
Logo městského úřadu Šenov
Na obrázku je znázorněna situace uzavírek na silnici I/11 a související objízdné trasy. Klíčové body a detaily jsou zvýrazněny a popsány. Značky "POZOR" upozorňují na uzavírku v obou směrech (směr Ostrava a směr Havířov). Modře tečkované čáry označují objízdné trasy. Podrobné pohledy na konkrétní úseky jsou označeny jako Detail 1a, 1b, 2a a 2b. Hlavní trasa objížďky je vyznačena červenou čarou.
16. 5. 2024

Uzavírka silnice I/11 v Šenově u Ostravy, Bartovicích a Radvanicích

informujeme vás o plánované uzavírce silnice I/11 v katastrálních územích Šenov, Bartovice a Radvanice. Uzavírka proběhne ve třech etapách:

0. etapa – Rozebrání a zpětná montáž SDP (výkres č. 1)
  • Uzavírka levého jízdního pruhu ve směru Ostrava – Havířov v km 293,915 – 296,670.
  • Uzavírka levého jízdního pruhu ve směru Havířov – Ostrava v km 294,065 – 294,125.

Termín: 15.05.2024 a 24.06.2024

Objízdná trasa: Obousměrný provoz bude zachován v pravých jízdních pruzích.

1. etapa – Svařování a příprava konstrukce lávky (výkres č. 2, 2.1)
  • Uzavírka levého jízdního pásu ve směru Šenov – Ostrava v km 294,125 – 294,765.

Termín: 16.05.2024 – 23.06.2024

Objízdná trasa:

  • Provoz ve směru Havířov – Ostrava bude veden v protisměrném jízdním pásu v režimu 1+1.
  • Provoz ve směru Havířov – Šenov bude veden ve stávajícím jízdním pásu v pravém jízdním pruhu.
  • Pro uzavřený nájezd v prostoru MÚK Šenov na silnici I/11 ve směru na Ostravu bude objízdná trasa vedena po silnicích II/473, II/479 a I/59 (přes Šenov, Bartovice a Radvanice).
2. etapa – Zvedání a montáž lávky na pozici (výkres č. 3, 3.1, 3.2)
  • Úplná uzavírka silnice I/11 v úseku MÚK Fryštátská – MÚK Šenov (km 289,740 – 294,765).

Termín: 15.06.2024 4:00 hod. – 16.06.2024 10:00 hod. (Náhradní termín: 22.06.2024 4:00 hod. – 23.06.2024 10:00 hod.)

Objízdná trasa:

  • Provoz ve směru Ostrava – Havířov bude sveden ze silnice I/11 v prostoru MÚK Fryštátská na silnici I/59 a dále po silnici II/479 a II/473 zpět na silnici I/11 v prostoru MÚK Šenov.
  • Provoz ve směru Havířov – Ostrava bude sveden ze silnice I/11 v prostoru MÚK Šenov na silnici II/473, dále po silnici II/479 a I/59 a zpět na silnici I/11 v prostoru MÚK Fryštátská.

Dokumentace: Šenov - Cyklolávka

Děkujeme za pochopení a trpělivost při realizaci těchto důležitých prací.


Znepokojený člověk sleduje svůj počítač, zatímco v pozadí se objevují symboly převodů peněz a ikony populárních aplikací pro zasílání zpráv, jako je Telegram. Scéna zahrnuje prvky klamu a opatrnosti, zdůrazňující finanční a osobní rizika spojená s podvodnými nabídkami brigád. Obrázek je jasný a barevný, aby upoutal pozornost a zdůraznil vážnost situace.

Nové podvody aneb reklama na brigádu

Pokračovat
Letecký pohled na staveniště s červenou kovovou konstrukcí lávky připravenou k montáži přes silnici I/11 poblíž Fryštátské a Šenova. Okolní krajina je zelená s loukami, stromy a menšími budovami v blízkosti silnice

Připomínáme blížící se druhou etapu a změny v dopravě

Pokračovat
Na obrázku je zaparkované zlaté osobní auto, pravděpodobně značky Renault, s rozbitými okny na straně řidiče. Auto stojí na parkovišti s vyznačenými parkovacími místy a za ním je vidět policejní dodávka. Scéna je zalitá sluncem, a v pozadí jsou stromy a budova.

Nezodpovědné chování může být důvodem k vloupání!

Pokračovat
Dvojice starších lidí se vesele projíždí ve veteránu Škoda, s rukama zdviženýma a úsměvy na tvářích, po venkovské silnici obklopené zelení.

Školení řidičů - seniorů v Šenově

Pokračovat

Veřejná výzva k obsazení pracovního místa na odboru výstavby a ŽP

Pokračovat
Na obrázku je znázorněna situace uzavírek na silnici I/11 a související objízdné trasy. Klíčové body a detaily jsou zvýrazněny a popsány. Značky "POZOR" upozorňují na uzavírku v obou směrech (směr Ostrava a směr Havířov). Modře tečkované čáry označují objízdné trasy. Podrobné pohledy na konkrétní úseky jsou označeny jako Detail 1a, 1b, 2a a 2b. Hlavní trasa objížďky je vyznačena červenou čarou.

Uzavírka silnice I/11 v Šenově u Ostravy, Bartovicích a Radvanicích

Pokračovat
Malebná vesnická scéna s zeleným recyklačním košem a přátelsky vypadajícím psem sedícím vedle něj, umístěná mezi rustikálními domy, která zdůrazňuje povinnost platit místní poplatky za odpad a držení psa v obci

Připomínka splatnosti poplatků za komunální odpad a držení psa

Pokračovat

Víte, co je sexting?

Pokračovat
Plakát k akci "MájkoHrátky aneb kácení máje", který zobrazuje živě barevné scény. V horní části plakátu jsou kreslené stánky s cukrovou vatu, zmrzlinou a jinými pochoutkami. Uprostřed je velký název akce s datem "25. 5. 2024" a časem začátku "od 13:30 hod" na pozadí noční oblohy. Dole je scéna s davem lidí tleskajícím před koncertním pódiem, kde hrají hudebníci. Názvy kapel "Horkýže Slíže Revival", "Elan Revival" a "Bastard" jsou umístěné spolu s logy sponzorů ve spodní části. Na plakátu jsou také logo města Šenov a dalších organizátorů.

MájkoHrátky aneb kácení máje

Pokračovat

Lávka roste ze země

Pokračovat

A zase ty podvody……!

Pokračovat
DOTAČNÍ PROGRAM PRO SPOLKY

Výběrové řízení na místo vedoucí – vedoucího odboru výstavby a ŽP, vedoucí úředník

Pokračovat
Scéna zobrazuje vesnické prostředí za jasného slunečného dne, kde děti s helmy na hlavách připravují svá jízdní kola k výletu. Jsou vidět pumpující pneumatiky a hledající odrazky na kolech a pedálech, což naznačuje učení se o nezbytné výbavě pro bezpečnou jízdu. Kola, čistá od prachu, jsou připravena na dobrodružství za sběrem proutí pro velikonoční pomlázky. V pozadí ožívá malebná vesnice s náznaky slavnostní atmosféry, rodiny se věnují přípravám, což odráží radost a opatrnost spojenou s velikonočními tradicemi, zdůrazňující bezpečnost, ohleduplnost a ducha společenství.

Příprava na Velikonoce: tradice a bezpečnost na prvním místě

Pokračovat
Silueta osoby stojící před policejním vozem v noci, s červenými a modrými majáky svítícími v pozadí, vytvářející dramatický osvětlený kontur.

Rozblikáme majáky!

Pokračovat
Plakát k propagaci divadelní inscenace s názvem 'Zážitkové Dárky', kterou představuje Divadlo Propadlo. Na plakátu je skupina osmi účinkujících, kteří pózují na jevišti s různými rekvizitami. V centru je žena, která drží loutkové vodiče a ovládá ostatní účinkující jako marionety. Nad nimi je logo města Šenov a dva smajlíky reprezentující divadelní masky. Datum a čas představení jsou uvedeny jako '16.2.2024 v 19:00' a místo konání je 'Horákůvka'. Vstupné je stanoveno na 100 Kč s možností předprodeje vstupenek na podatelně MěÚ nebo v knihovně od 15.1.2024

Divadelní inscenace ZÁŽITKOVÉ DÁRKY

Pokračovat
Fotografie zobrazuje policejního důstojníka ve světelně reflexní vestě, stojícího vedle policejního vozidla s nápadným žluto-modrým pruhováním. Vedle něj stojí žena v černé bundě, držící v ruce otevřenou složku nebo kalendář s logem a rokem 2022 na obálce. V pozadí je vidět sanitka Českého červeného kříže. Obě osoby jsou na ulici a vypadá to, že se účastní veřejného eventu nebo distribuční akce.

Kaledář myslí nejen na prevenci v on-line prostředí

Pokračovat
1 2 3 16